cheap uggs canada ralph lauren canada cheap ugg boots canada polo ralph lauren canada belstaff uk belstaff jacket woolrich sale woolrich uk belstaff sale hollister sydney hollister australia

Belediye Başkanı | Bahçecik Kültür ve Dayanışma Derneği
Belediye Başkanı

 
Hüseyin AYAZ
 
1970 İzmit doğumlu, olan Hüseyin Ayaz, ilk ve orta öğrenimini Yeniköy Pürsan Cumhuriyet ilkokulunda, Liseyi Gölcük E.M.L. Gemi Elektronik bölümünde tamamladı.

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde öğrenimine devam eden Hüseyin Ayaz,1986 yılında genç yaşta siyasete atılarak çeşitli partilerde belde yöneticiliği, belde başkanlığı ve ilçe başkan yardımcılığı, 1999-2004 yılları arasında, Yeniköy Belediye meclis üyeliği görevlerinde bulundu.

2004 yılı yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Yeniköy Belediye Başkanlığına aday gösterildi. Yeniköy halkının teveccühü ile seçimi kazanan Hüseyin Ayaz beş yıllık icraatı içerisinde beldesi adına önemli hizmetler yaptı.

22 Mart 2008 Tarihinde Kullar, Yuvacık, Karşıyaka, Yeniköy ve Bahçecik Beldelerinin birleşmesi kararı alınmış, 26824 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 5747 sayılı kanun ile Başiskele ilçesi kurulmuştur.

2009 yerel seçimlerinde Ak Parti Başiskele İlçe Belediye Başkan adayı gösterilerek bir kez daha halkın teveccühünü kazanan Hüseyin Ayaz evli ve iki çocuk babasıdır.